Громадська організація “Федерація шахів міста Обухів” створена шахістами міста на початку 2011 року з метою популяризації та сприяння розвитку шахів у м. Обухів.

Пріоритетом діяльності Федерації визначено розвиток дитячих шахів.

За підтримки Федерації постійно діє дитяча Шахова школа (тренер п. Ігор Рискаль), проводяться міські змагання, забезпечується участь юних шахістів Обухова в чемпіонатах та інших турнірах Київської області та України.

Серед основних досягнень Федерації – проведення, уперше в історії Обухова, Першостей міста серед школярів (у 2011 та 2012 роках), а також Сімейного шахового турніру (2012 і 2013 років). Вихованці Шахової школи неодноразово ставали чемпіонами та призерами чемпіонатів Київської області та міжнародних турнірів, представляли область на Чемпіонатах України з шахів (у 2011-2013 роках).

УВАГА! Федерація запрошує жителів та гостей Обухова взяти участь або відвідати шахові події,  що відбудуться цієї неділі в нашому місті. Буде цікаво!

Шаховий Інтернет-матч між містами-побратимами Обухів та Радебойль

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слайд-шоу про наші попередні Сімейні шахові турніри.

Слайд-шоу про Обласний сімейний шаховий турнір на Кубок міського голови Обухова 2013 року

Сайд-шоу про Сімейний шаховий турнір 2012 року

1 Comment
  1. Marina Zühlke

    Keep it up! And lots of luck and success in 2013.

Leave Comment

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.